TEFAS

Yatırım fonlarımız, şimdi Türkiye’deki her bankada, her şubede!

Ak Portföy Yatırım Fonları’na şimdi Türkiye’deki tüm bankaların 11.000’i aşkın şubesinden ve internet bankacılığı kanallarından ulaşabilirsiniz.

Yeni düzenlemeler, yatırım fonlarının tüm bankalar ve yatırım şirketleri aracılığıyla alım-satımına olanak sağlayan yeni bir uygulamayı  (TEFAS-Türkiye Elektronik fon dağıtım Platformu) beraberinde getirdi.
 
Artık isteyen herkes, birikimlerini kendi bankaları üzerinden, Ak Portföy’ün mücevher ustası titizliğiyle oluşturduğu, geniş yatırım fonu evreninde özgürce değerlendirebiliyor, farklı enstrumanlar ve yatırım temalarına kolayca yatırım yapabiliyor.
 
Tasarruf sahipleri farklı varlık sınıflarında bir hipermarket çeşitliliği sunan Ak Portföy fonlarıyla, birikimlerinin dilediği kısmını özel sektör tahvillerinden, altın ve emtiaya, düzenli  kar payı geliri sağlayan hisse senetlerinden, faizsiz enstrümanlara, dünyanın farklı bölgelerindeki hisse senedi piyasalarından, yabancı para cinsi tahvillere kadar, geniş yatırım fonu seçenekleriyle değerlendirebiliyor.
 
Siz de Ak Portföy uzmanlığı ile yönetilen çok çeşitli yatırım fonlarına kendi bankanızdan ulaşın, birikimlerinizin değerine değer katın!...