Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçlarına Yatırım Yapan %120 Anapara Koruma Amaçlı 25. Fon - APK25

En az %20 getiri fırsatıyla Teknoloji’nin Devleri’ne yatırım yapın!

Fon ile dünyanın 6 teknoloji devinin hisse senedine dayalı yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, bu sepet değer kaybetse dahi en az %20 getiri fırsatı yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
Google, Apple, Amazon, Intel, Microsoft, Alibaba hisse senetlerinden oluşan sepetin getirisini iştirak oranı ölçüsünde elde edersiniz.

Bu 6 hisse senedinin değişimleri son 2 yılda ortalama %66 kazandırdı (Kaynak: Bloomberg, 21 Ekim 2016 – 20 Ekim 2018).

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
Evet. Vade sonuna kadar (16 Aralık 2019) fondan çıkmamanız durumunda, hisse senetleri değer kaybetse dahi, %20 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
Fona 12-19 Kasım tarihlerinde Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Daha fazla bilgi için fonun tanıtım dökümanını inceleyebilir, tüm sorularınız için info@akportfoy.com.tr’ye mail atabilir ya da 0212 385 27 00 ’dan bize ulaşabilirsiniz.