YatırımPlus

"Paranız hangi bankada olursa olsun, daha iyi değerlendirin!"


Yatırım Yapmak İstediğiniz Tutarı Giriniz
TL
Ekim Ayı Önerisi Oran Tutar
TL Aylık Mevduat %70 7000 TL
AFO Ak Portföy Altın Fonu %3 300 TL
AYR Ak Portföy Özel Sektör Borçlanma Araçları Fonu %17 1700 TL
AKU Ak Portföy BIST 30 Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) %1 100 TL
APT Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu %4 400 TL
AKE Ak Portföy Eurobond (Amerikan Doları) Borçlanma Araçları Fonu %5 500 TL

Paranızı ağırlıklı olarak mevduatta değerlendiriyorsanız, bunun sadece belirli bir kısmını uzmanlarca seçilmiş enstrümanlara aktararak potansiyel getiriyi artırmanız mümkün.

Kendi bankanızdan kolayca uygulayabileceğiniz AK Portföy Yatırım+ Tavsiyesi birikimlerinize kolayca yön vermeniz için tasarlanan %70 mevduat, %30 yatırım fonları sepetinden oluşuyor.

Bu aylık tavsiye sistemi, birikiminizi yönlendirirken profesyonel yatırım süreçleri ve kapsamlı finansal modellerin sonuçlarından direkt olarak yararlanmanızı sağlar. Bu yolla getirinizin artırılması hedeflenir.

Hangi banka müşterisi olursanız olun, bankanızın internet şubesinden aşağıdaki adımları izleyerek Ak Portföy Yatırım+ Tavsiyesi’ni saniyeler içinde uygulayabilirsiniz.

  1. Bankanızın internet şubesine giriş yapın.
  2. Yatırım işlemleri'ne girin.
  3. Fon Alış – Satış’a girin.
  4. Kurum Tipi: "TEFAS’ta İşlem Gören Fonlar" ya da "Diğer Yatırım Fonları"nı seçin. Bankanız bu aşamada TEFAS aracılığıyla fon alım satımına izin vermenizi isteyebilir, onaylayın. Bankanız sizden fon alış satış işlemlerinde kullanılmak üzere yatırım hesabı açmanızı isteyebilir. Bu onaylar size herhangi bir yükümlülük, masraf vb. çıkarmaz.
  5. Kurucu: Açılacak Listeden "Ak Portföy Yönetimi AŞ"yi seçin.
  6. Fon Türü: Açılacak listeden almak istediğiniz fonun türünü seçin
  7. Fon: Açılacak listeden fonun ismini seçin.
  8. Tutar / Miktar: Kaç tane ya da hangi tutarda fon almak ya da satmak istediğinizi girin.
  9. Onay: Bilgileri kontrol edin, doğruysa onaylayın. Yatırım İşleminizi Tamamladınız.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.